Blog - Ciekawostki


Wiosna, ach to Ty!

Wiosna, ach to Ty! W większości miejsc wiosna zadomowiła się na dobre. Naturalne, nie ma osoby, która nie cieszyłaby się z tego faktu. Bo przecież dzień w końcu jest dłuższy, słońce świeci mocniej albo w ogóle świeci po miesiącach wszechobecnej szarości! Zapominamy jednak o ważnej rzeczy – wiosna to wbrew pozorom czas, kiedy nasze siły witalne są wystawione na próbę, często jesteśmy osłabieni i nie mamy na nic ochoty.
Czytaj więcej...


Doceniacie nasze starania. Dziękujemy!

Doceniacie nasze starania. Dziękujemy! Okres przedświąteczny był dla nas sporym wyzwaniem. Był to dla nas również poważny sprawdzian, ale jak się okazało zdany na piątkę! Mimo masy pracy trzymaliśmy się swoich standardów, dzięki czemu wszyscy otrzymali swoje zamówienia na czas.
Czytaj więcej...


Święta, święta!

Święta, święta! Nieubłaganie zbliża się zima, temperatury już na to wskazują, brakuje tylko śniegu. Zima to przede wszystkim czas świątecznych przygotowań i zakupów. Okres zakupowy wydłuża się z roku na rok. Nikogo nie dziwią już świąteczne akcenty na początku października.
Czytaj więcej...


Szyby niebieskie od telewizorów…

Szyby niebieskie od telewizorów… Problem ze snem dotyka coraz więcej osób, jednak świadomość przyczyn tego zjawiska jest niestety wciąż bardzo mała. Jednym z głównych powodów, przez które nie możemy w pełni cieszyć się dobrym snem są… urządzenia elektrycznie codziennego użytku tj. smartfon, tablet czy telewizor.
Czytaj więcej...


Przewlekła bezsenność to już choroba

Przewlekła bezsenność to już choroba Bez snu nie możemy się obejść. Śpimy w nocy, by móc w pełni funkcjonować w dzień. Zdarza się, że mamy kłopoty z zasypianiem,czy też często budzimy się w nocy. Może być to sygnał, że dopadła nas bezsenność. Jest to coraz częstsza przypadłość, która dotyka już 30% z nas. Dlaczego jest tak groźna?
Czytaj więcej...


Pochodzenie ma znaczenie

Pochodzenie ma znaczenie Kupując odzież czy bieliznę, często w typowych sieciówkach nie zastanawiamy się, skąd owy asortyment pochodzi. W marę przystępna cena, jakość może nie do końca nam odpowiada, ale nie oszukujmy się – nie zwarcamy na to szczególnej uwagi. I tu błąd...
Czytaj więcej...


Sypialnia – co zrobić, by była ciepła i przytulna

Sypialnia – co zrobić, by była ciepła i przytulna W sypialni najważniejszy jest kameralny nastrój, stonowane kolory i dodatki. Idealne będą świece oraz materiałowe dekoracje, to wszystko dopełni całości. Warto zrezygnować z wszelkich bibelotów, figurek, niepotrzebnych drobiazgów – zabierają przestrzeń, wygladaja nieestetycznie i co najgorsze – zbierają kurz. Dobrze zadbać też i wygodnę czysto fizyczną.
Czytaj więcej...


Wpisy 1 - 7 z 7