Blog


Balerinkowa zima w SweetSleep

Balerinkowa zima w SweetSleep O bardzo dobrej jakości oraz fantastycznym wzornictwie naszych kapci balerin nie musimy Was przekonywać. Okazujecie nam zaufanie i sympatię poprzez liczne zamówienia oraz – co nas niezmiernie cieszy – częste powroty :)
Czytaj więcej...


Święta, święta!

Święta, święta! Nieubłaganie zbliża się zima, temperatury już na to wskazują, brakuje tylko śniegu. Zima to przede wszystkim czas świątecznych przygotowań i zakupów. Okres zakupowy wydłuża się z roku na rok. Nikogo nie dziwią już świąteczne akcenty na początku października.
Czytaj więcej...


Jesienne porady piżamkowe

Jesienne porady piżamkowe Jesień dla większości z nas – najdelikatniej mówiąc - nie jest ulubioną porą roku... Dni stają się krótsze, szybciej robi się ciemno, a do tego dochodzi drastyczny spadek temperatur.
Czytaj więcej...


Szlafroki damskie – jesteśmy za!

Szlafroki damskie – jesteśmy za! Szlafroki damskie nigdy nie były w sferze naszych zainteresowań dopóki sami nie przekonaliśmy się o ich fanstastycznym zastosowaniu i plusach, które szczególnie w chłodniejsze wieczory dają o sobie znać.
Czytaj więcej...Nasza balerinowa misja

Nasza balerinowa misja Tegoroczne lato nas nie rozpieszcza, a raczej nie rozpieszczało, bo jakikolwiek ślad po nim, wydawać by się mogło, już dawno zaginął... Na szczęście jesteśmy my, SweetSleep!
Czytaj więcej...

SweetSleep poleca się na prezent!

SweetSleep poleca się na prezent! Każdy z nas staje przed poważnym dylematem, gdy zbliżają się urodziny, imieniny, święta. I nieważne, czy szukamy prezentu dla mamy, siostry, żony czy dziewczyny – problem jest pozostaje ten sam... Co poradować?
Czytaj więcej...


Wpisy 11 - 20 z 40