Jesienne nowości - piżamy damskie i koszule nocne


Wielkimi krokami zbliża się jesień i nie jest to bynajmniej powód do smutku, bo na SweetSleep pojawi się zupełnie nowa kolekcja piżam damskich i koszul nocnych!

Dostajemy od Was wiele pytań, kiedy nowa kolekcja oraz czy przewidujemy ciepłe piżamy – odpowiadamy TAK – będzie dużo nowych, cieplutkich piżamek i koszul nocnych. Kiedy? Gdy tylko zacznie się jesień i wszystkie pożądane przez nas modele będą dostępne.

Piżama damska

Duży zainteresowaniem cieszyły się wśród Was klasyczne piżamy z długim rękawem oraz długimi spodniami. Można śmiało stwierdzić, że jest to zestaw ponadczasowy, który nigdy nie traci na popularności. Nie zabraknie również kompletów z krótkim rękawem czy koszulek nocnych – dla ciepłokrwistych :)

Największą nowością będą jednak piżamki dla dzieci! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom wprowadzamy kolekcję dziecięcą. Wygodne i co najważniejsze doskonałe jakościowo piżamki dziecięce zasilą nasz asortyment. Często będą to mniejsze wersje damskich piżam, jednak nie zabraknie też całkiem nowych modeli, specjalnie dla dzieci.

Jesień na www.sweetsleep.pl będzie pod znakiem nowości. Piżamy, koszule nocne, piżamy dzicięce. Wszystko to jak zawsze na najwyższym poziomie. Nie możecie się doczekać? My też:)