Jesienne porady piżamkowe


Jesień dla większości z nas – najdelikatniej mówiąc - nie jest ulubioną porą roku... Dni stają się krótsze, szybciej robi się ciemno, a do tego dochodzi drastyczny spadek temperatur. Większość z nas nie radzi sobie z rannym wstawaniem, gdy za oknem wciąż noc. 
Co więc zrobić, by niesprzyjająca aura nie przeszkadzała nam w osiągnięciu dobrego snu i żebyśmy rano budzili się wypoczęci?

Podstawą dorego snu jest wygodna bielizna nocna. Piżama, czy koszula nocna dopasowana do naszych potrzeb. Zbyt gruba lub cieńka piżama może spowodować, że po prostu będzie nam przesadnie gorąco lub zimno. Priorytetem jest również jakość materiałów, z których wykonane są nasze piżamy. Nie zapominajmy, iż bez względu na porę roku nasze ciało musi oddychać i tylko naturalne tkaniny dają taka gwarancję.

Nieważne więc czy wybierzemy piżamę, czy koszulę nocną. Ważne, by pamiętać jakie warunki muszą być spełnione, by sen był głęboki i żeby takie czynniki, jak zimno czy zła jakość naszej bielizny już więcej nie były przeszkodą.