Nowe znajomości, nowy asortyment!


Wychodząc na przód oczekiwaniom naszych klientek - długo zastanawialiśmy się, w jaki sposób jeszcze bardziej urozmaicić naszą ofertę piżam damskich i koszul nocnych. Szukaliśmy produktów równie doskonałych jakościowo i wizualnie, jak te, które oferowaliśmy dotychczas. Kryteria mieliśmy iście wygórowane, jednak udało się. Szukaliśmy i znaleźliśmy!

DN Nightwear – polski producent niebanalnej bielizny nocnej, w tym piżam damskich. Dlaczego taki wybór? Oryginalne wzornictwo, najlepszej jakości bawełna i oferta skierowana przede wszystkim dla osób ceniących sobie komfort, wygodę jak również prostotę i elegancki wygląd piżam

Piżamy damskie

Po otrzymaniu zamówionej partii śmiało możemy stwierdzić, że nasze nowe piżamy spełniają wszystkie wcześniej wymienione kryteria. Przyjemna na oka kolorystyka, niezwykle miła w dotyku tkanina, no i jakość wykonania piżam– bez zarzutu. 
Oczywiście, aby w pełni poznać produkt trzeba go przetestować. Kilka nocy, kilka prań i...? I te same wnioski. Tak więc stało się. Kolejny świętny producent – co najważniesze POLSKI producent – zasilił asortyment sweetsleep.pl i wzbogacił nas o nowe piżamy damskie :)

Mile zaskoczeni i zauroczeni zapraszamy Was do zapoznania się z nowymi piżamkami na https://sweetsleep.pl/pizamy-damskie-c5 :)