Nowości ciąg dalszy...


Przy okazji ostatniego wpisu informowaliśmy Was o nowościach na www.sweetsleep.pl. Pisaliśmy przede wszystkim o nowym asortymencie – piżamach firmy DN Nightwear. Cieszymy się, że Was przekonaliśmy i chętnie sięgacie po nowe produkty:) To jednak nie koniec!

Przedstawiamy Wam nowiusieńkie kapcie baleriny sprawdzonej i cenionej przez Was firmy SOXO.
Kapcie baleriny to obuwie domowie w nowoczesnym wydaniu. Jesteśmy ich fanami przede wszystkim przez praktyczne zastosowanie oraz dużo przyjemniejszy wygląd, w porównaniu z tradycyjnymi kapciami.

Wybór był dość prosty. Wcześniejsze zamówienia kapci balerin właśnie od tego producenta rozchodziły się dość szybko i cieszyły się Waszym zainteresowaniem. Dlatego mamy potwierdzenie i pewność, że kolejne produkty będą na przynajmniej takim samym, o ile nie wyższym poziomie. 

Nasze nowe kapcie baleriny cechuje modna, przyjemna dla oka kolorystyka oraz nowoczesny wygląd. Każdy model wyróżnia się czymś innym, każdy jest na swój sposób wyjątkowy. Mamy coś zarówno dla fanek stonowanej elegancji, jak również dla kobiet kochających słodki, romantyczny styl. 
Wierzymy, że nasze nowe kapcie baleriny zawładną Waszymi sercami równie potężnie, jak miało to miejsce przy starszych modelach!