Raport czerwcowy - nowości!


Mimo, że pogoda nie sprzyja pracy biurowej, a dokładnie tej przed komputerem, my osiągamy stan pełnej mobilizacji i działamy dla Was!
Na wstępie musimy wspomnieć o naszych nowościach. To przede wszystkim letnie piżamki i  kapcie baleriny. Na uwagę zasługuje piżama AMOR https://sweetsleep.pl/pizama-damska-bialo-rozowa-amor-p97 występująca w aż czterech różnych kombinacjach kolorystycznych. Klasyczny komplet koszulka + szorty, z niebanalnym wzornictwem. Co najważniejsze i bez zmian – 100% bawełna. Nasza propozycja na lato i świetny pomysł na prezent.

Piżama i kapcie baleriny
Na piżamach nie koniec. Nasz sklep wzbogacił się o nowe kapcie baleriny. Postawiliśmy tym razem na markę „dreex” i nie zawiedliśmy się. Piękne, dobrze wykonane i wygodne. Szczególnie polecamy Wam klasyczne kapcie baleriny w dwóch wersjach kolorystycznych – szare i czarne. Prosty model, tory dzięki swojej jednolitej i stonowanej kolorystyce doskonale pasuje do różnych stylizacji https://sweetsleep.pl/kapcie-baleriny-klasyczne-szare-p129 
Specjalnie dla Was stworzyliśmy też newsletter! Po zapisaniu się do niego zyskujecie rabat w wysokości 10%, który ważny jest przez tydzień.