SweetSleep kapciami stoi!


Nie osiadamy na laurach i wciąż wzbogacamy nasz asortyment. Kapcie baleriny – bo o nich mowa –  wręcz mnożą się na www.sweetsleep.pl :)

Niezmiennie stawiamy na dwie marki kapci balerinySOXO oraz dreex. Głównymi argumentami, które przemawiaja właśnie za tymi kapciami są przede wszystkim jakość i cena. To właśnie stosunek jakości do ceny sprawia, że są to baleriny coraz częściej i chętniej wybierane przez całe rzesze klientek. 

Na pozór zwykłe kapcie baleriny kryją w sobie sporo zaawansowanej technologii, dużo więcej niż moglibyśmy przypuszczać. Co więc sprawia, że są wyjątkowe

Kapcie baleriny

Kapcie baleriny, które oferujemy w naszym sklepie, są produkowane wyłącznie z materiałów dobrze przepuszczających powietrze, dzięki czemu stopa ma zapewnioną wentylację, nie poci się. Ponadto są to materiały, które doskonale dopasowują się do stopy, dając poczucie wygody i komfortu
Na szczególną uwagę zasługuje podeszwa wykonana z kauczuku termoplastycznego, która gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność nawet na najbardziej śliskich powierzchniach. Wypełnienie w podeszwie również jest na najwyższym poziomie. Miekka pianka dostosowuje się do kształtu stopy, a równie delikatna gąbka amortyzuje stopę podczas chodzenia. 
Dodając do tego wszystkiego nowoczesne wzornictwo wychodzą nam kapcie baleriny doskonałe!

Zobaczcie najlepsze kapcie baleriny na https://sweetsleep.pl/kapcie-damskie-baleriny-c7 :)