Sypialnia – co zrobić, by była ciepła i przytulna


W sypialni najważniejszy jest kameralny nastrój, stonowane kolory i dodatki. Idealne będą świece oraz materiałowe dekoracje, to wszystko dopełni całości. Warto zrezygnować z wszelkich bibelotów, figurek, niepotrzebnych drobiazgów – zabierają przestrzeń, wygladaja nieestetycznie i co najgorsze – zbierają kurz. Dobrze zadbać też i wygodnę czysto fizyczną.

Sypialnia - co zrobić, by była ciepła i przytulnaczyli o dobre łóżko – a dokładniej – materac, przytulne, miękkie poduszki oraz wysokiej jakości pościel. Zasypiając w tak zaaranżowanej sypialni na pewno zregenerujemy się po ciężkim dniu, a rano obudzimy się z nową energią.
Sypialnia jest o tyle szczególnym miejscem, że właśnie w niej szukamy ukojenia po męczącym dniu. Spędzamy w niej wbrew pozorom dużo czasu wypoczywając. Aby dopełnić efekt miejsca przytulnego i sprzyjającego odpoczynkowi należy szczególną uwagę zwrócić na kolory, które mają dominować w naszej sypialni. Odpowiednie będą ciepłe, stonowane barwy przełamane wyrazistymi kolorami np. w postaci poduszek, czy też pościeli. Wystarczy wyważyć proporcje i cieszyć się miejscem emanującym ciepłem jak i pozytywną energią.