Wiosna, ach to Ty!


W większości miejsc wiosna zadomowiła się na dobre. Naturalne, nie ma osoby, która nie cieszyłaby się z tego faktu. Bo przecież dzień w końcu jest dłuższy, słońce świeci mocniej albo w ogóle świeci po miesiącach wszechobecnej szarości! Zapominamy jednak o ważnej rzeczy – wiosna to wbrew pozorom czas, kiedy nasze siły witalne są wystawione na próbę, często jesteśmy osłabieni i nie mamy na nic ochoty.

Piżama damska na wiosnę

Przesilenie wiosenne – bo o tym mowa – to czas, który wraz z początkiem wnioski przynosi nam ogólne osłabienie organizmu. Jak na złość chcemy wyjść z domu, aktywnie spędzić czas na powietrzu, a okazuje się, że najlepsze miesiące do wypoczynku i regenerację sił to obok listopada, marzec i kwiecień!
Dlaczego tak się dzieje? Zimą większości czas spędzamy w domu, brak słońca, dieta uboga w witaminy sprawiają, że naszemu  organizmowi ciężko jest się przestawić na ''nowy tryb''.

Kocia piżama

Najlepszy sposobem na radzenie sobie z przesileniem wiosennym jest wzięcie urlopu i spędzenie czasu w bardzo spokojnej atmosferze. Kilka dni spędzonych w piżamie w domowym zaciszu nie będzie niczym przesadzonym. Bierzmy przykład z kotów, bo to one są mistrzami w odpoczywaniu! Koty reagują na wszelkie zmiany ciśnienia i pogody i jak dobrze wiem, nigdy nie mają oporów, by po prostu bezkarnie przespać parę dni :) 
Dlatego nie bójmy się założyć ulubioną piżamę, włożyć wygodne kapcie i po prostu trochę zwolnić tempo. Sam fakt spędzenia dnia w piżamie w otulinie z ulubionego kocyka może zdziałać cuda!
Po piżamy doskonałe do całodobowego wylegiwania się zapraszamy na www.sweetsleep.pl ;)